CENTRUM ZDROWIA ARASZKIEWICZ "ŁAŹNIA MIEJSKA" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Ks. I. Skorupki 2
Bydgoszcz
Opieka zdrowotna

CENTRUM ZDROWIA ARASZKIEWICZ "ŁAŹNIA MIEJSKA" jest zintegrowanym ośrodkiem prowadzącym działalność medyczną, szkoleniową i kulturalną. Zakład powstał po to, by zapewnić pacjentom z zaburzeniami psychicznymi możliwość satysfakcjonującego funkcjonowania. W ramach jednej placówki funkcjonuje m.in. poradnia psychologiczna, psychologiczno-pedagogiczna, a także psychiatryczna. Każdy zatrudniany psychoterapeuta, psychiatra, jak i lekarze innych specjalności udzielający konsultacji w centrum, mają na uwadze jeden zasadniczy cel – polepszenie jakości życia swoich pacjentów.

Poradnia zdrowia psychicznego zatrudnia wyłącznie specjalistów o najwyższych kwalifikacjach, posiadających odpowiednie doświadczenie. Sprawia to, że zarówno psychoterapia, jak i leczenie farmakologiczne przebiegają w nowoczesny, efektywny i – przede wszystkim – skuteczny sposób, zgodnie z najwyższymi światowymi standardami.

Wcześniej Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Kultury, Higieny i Zdrowia Psychicznego prof. dr Aleksander Araszkiewicz.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia