BiznesTrendy2019 - 22.11.2019 g. 9:00

Pracodawcy Pomorza i Kujaw oraz Agencja Marketingowa TANDEM mają przyjemność zaprosić już po raz trzeci na największą konferencję biznesową BiznesTrendy2019, która odbędzie się 22 listopada 2019 r. (piątek) w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się pod hasłem „Inspiracje. Rozwój. Bezpieczeństwo”. Te trzy wartości będą stanowić motyw w prezentacjach panelistów. Pragniemy inspirować do dalszego działania, mobilizować do rozwoju oraz zwrócić szczególną uwagę na stabilność i bezpieczeństwo w biznesie. BiznesTrendy kolejny raz będą okazją do poszerzenia praktycznej wiedzy strategicznej i marketingowej oraz poznania aktualnych trendów w biznesie.
Gośćmi wydarzenia będą między innymi: prof. Andrzej Blikle, Ernest Pujszo z OPONEO, Jarek Wojczakowski z VIVID GAMES, czy też dr hab. Katarzyna Kłosińska. Konferencję poprowadzi Roma Gąsiorowska, która przedstawi również temat art brandingu z perspektywy artystki i przedsiębiorcy.
W programie m.in.:
· Andrzej Blikle: "Turkusowe firmy i B-Corps w XXI wieku",
· Katarzyna Kłosińska: "Jak używać języka w biznesie",
· Jarek Wojczakowski, VIVID GAMES: "Co pomaga a co przeszkadza gdy tworzysz kolejny biznes",
· Ernest Pujszo, OPONEO: "Przejście biznesu ze skali krajowej na międzynarodową",
· Adrian Gorzycki, przygodyprzedsiębiorcow.pl: "15 powodów obecności biznesowej na YouTube" ,
· Maciej Chlebowski, Eximo Project: "Trendy w bezpieczeństwie w kontekście biznesowym".
Szczegółowy program oraz możliwość zakupu biletów dostępne na stronie: www.biznestrendy.biz

Dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy umożliwiający zakup biletów na BiznesTrendy2019 z 50% zniżką! Po wejściu na stronę rejestracji https://evenea.pl/event/biznestrendy2019/ należy wpisać kod promocyjny, który odkryje dodatkowy bilet. Kod promocyjny uprawnia do zakupu maksymalnie 4 biletów ze zniżką. Aby otrzymać kod prosimy o wiadomość na adres: biuro@pracodwcy.info.pl

Po konferencji tradycyjnie już zapraszamy Państwa na BiznesTrendyParty! Spotkamy się o 19:00 w hotelu Słoneczny Młyn, gdzie będzie można raz jeszcze porozmawiać z naszymi prelegentami, nawiązać wartościowe relacje i być może pozyskać nowe kontakty biznesowe.
Szczegółowe informacje odnośnie konferencji BiznesTrendy2019 dostępne pod numerem telefonu: 797-599-316 (8:00 - 16:00) lub mailem: sekretariat@tandem.pl.

Zapraszamy serdecznie!

PPIK

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia