„Eksport w praktyce” – na XXI Forum Gospodarczym

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów przy Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu we współpracy z Ministerstwem Gospodarki oraz ze Stowarzyszeniem Integracja i Współpraca zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Eksport w praktyce” w ramach XXI Forum Gospodarczego w Toruniu”. 
Spotkanie odbędzie się 4 marca 2014 r., w godz. 9.00-15.00 w Hotelu FILMAR w Toruniu (ul. Grudziądzka 45, sala „Kujawsko-Pomorska”, parter).
W trakcie spotkania zostaną przedstawione praktyczne aspekty handlu zagranicznego w ramach międzynarodowych umów handlowych oraz możliwości badania wiarygodności kontrahentów z takich krajów jak: Chiny, Rosja, Kazachstan, Ukraina. Ponadto zaproszeni goście w ramach panelu dyskusyjnego poruszą kwestie przyszłości polskiego eksportu oraz dotychczasowych sukcesów polskich produktów i usług na świecie. 
Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali eksperci-praktycy specjalizujący się w zagadnieniach związanych zarówno z aspektami prawnymi prowadzenia międzynarodowej wymiany handlowej, jak i zagadnieniami związanymi z działalnością eksportową polskich podmiotów. 
Spotkanie informacyjne „Eksport w praktyce” dedykowane jest polskim eksporterom z różnych branż, prowadzącym lub planującym rozpoczęcie lub rozszerzenie działalności eksportowej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Program spotkania.

ZGŁASZANIE UDZIAŁU

Organizatorzy proszą o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 28 lutego 2014 r. w biurze Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) w Toruniu, wybierając jeden z wymienionych poniżej sposobów rejestracji:

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają eksporterzy (obecni i przyszli) z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.

Potwierdzeniem wpisania na listę uczestników spotkania będzie e-mail odesłany przez organizatora. 

Szczegółowych informacji udziela :
Anna Draspa-Krępska
Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE)

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego  

tel. 056 621 84 43 , mail: a.draspa@kujawsko-pomorskie.pl

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia