Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku

Mikroprzedsiębiorca Roku to konkurs organizowany przez Fundację Bankową im. Leopolda Kronenberga już po raz dziesiąty. Dla Laureata X edycji Konkursu przygotowano prestiżowy tytuł oraz nagrodę w wysokości 40 tysięcy złotych. Ponadto zostaną przyznane wyróżnienia w trzech kategoriach, po 15 000 zł każda. Honorowy patronat nad konkursem objął Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński. Konkurs przeznaczony jest dla firm, które zatrudniają mniej niż 10 pracowników, a roczny obrót lub całkowity bilans roczny nie przekracza 2 milionów euro. W IX edycji konkursu zwycięzcą została firma Digital Core Design sp. z o.o. sp.k., która od 1999 roku zajmuje się projektowaniem nowoczesnych procesorów i układów scalonych. Jest twórcą i producentem najszybszego procesora przemysłowego na świecie - DQ80251, który ma moc obliczeniową ponad 60-krotnie większą od analogicznego urządzania firmy Intel. Rozwiązania inżynierów z Digital Core Design znajdują zastosowanie m.in. w satelitach, samolotach, urządzaniach przemysłowych czy wreszcie w elektronice użytkowej.
Jednym z partnerów konkursu są Pracodawcy RP.

Misja i Cel Konkursu:

Misją Konkursu jest wspieranie przedsiębiorczości, zachęcanie do zakładania własnych firm oraz wyróżnianie i promowanie najlepszych z nich jako przykładów efektywnych działań gospodarczych. Celem jest nagradzanie przedsiębiorców zakorzenionych w lokalnych społecznościach, prowadzących z sukcesem tradycyjny lub nowoczesny biznes.

Kategorie konkursowe:

SENIOR – dla mikroprzedsiębiorców, którzy zarejestrowali działalność gospodarczą przed 1 stycznia 2007 roku,
PROGRES – dla mikroprzedsiębiorców, którzy zarejestrowali działalność gospodarczą między 1 stycznia 2007 roku a 31 grudnia 2010 roku,
START – dla mikroprzedsiębiorców, którzy założyli swoją firmę po 1 stycznia 2011.

Zgłoszenia:

 

Firmy zainteresowane udziałem w konkursie prosimy o wypełnienie załączonego formularza online lub przesłanie załącznika do biura Pracodawców RP na adres m.dobkowska@pracodawcyrp.pl najpóźniej do 7 kwietnia br.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia