Nagrodziliśmy firmy podczas gali konkursu "Pracodawca Pomorza i Kujaw 2018"

Dzisiaj, 23.02.2019 r., podczas uroczystej gali nagrodziliśmy zwycięzców konkursu "Pracodawca Pomorza i Kujaw 2018". Kapituła konkursu, składająca się z przedstawicieli administracji, nauki i instytucji otoczenia biznesu, już po raz osiemnasty oceniła zgłoszonych kandydatów w oparciu o kryteria, które pozwalają wyłonić najlepszych pracodawców, kierujących się dobrymi praktykami i etyką w relacjach z pracownikami oraz partnerami gospodarczymi, a jednocześnie osiągającymi sukcesy ekonomiczne.
W konkursie warunkiem dostępu była nominacja kandydującej firmy dokonana przez otoczenie gospodarcze. Na podstawie formularzy informacyjnych zgłoszonych przez nominowane firmy kapituła konkursu „przyznała przedsiębiorcom nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach: Mikro i Mały Przedsiębiorca, Średni i Duży Przedsiębiorca oraz Innowacyjna Firma.
Pracodawcy Pomorza i Kujaw uhonorowali laureatów konkursu dyplomami i statuetkami autorstwa bydgoskiego rzeźbiarza Michała Kubiaka. Nagrody w konkursie „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2018” wręczył Mirosław Ślachciak – Prezes Zarządu Pracodawców Pomorza i Kujaw, Sławomir Kopyść – Członek Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Michał Sztybel – Zastępca Prezydenta Miasta Bydgoszczy.
Laureaci konkursu "Pracodawca Pomorza i Kujaw 2018":
Kategoria konkursowa - Średni i Duży Przedsiębiorca
- Wyróżnienie za wielowymiarowe działania umożliwiające rozwój zawodowy i angażujące kadrę w realizację innowacyjnych przedsięwzięć w zakresie produkcji tworzyw sztucznych i modułów fotowoltaicznych otrzymała firma Hanplast Sp. z o.o.
- Kolejne wyróżnienie za wdrożenie nowych procesów służących do produkcji złącz i systemów kablowych w połączeniu ze szczególną promocją kultury bezpieczeństwa pracy otrzymała firma Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.
Dyplom w imieniu firmy odebrał Rafał Radwański Dyrektor Zakładu i Członek Zarządu Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.
- Tytuł główny „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2018” w kategorii Średni i Duży Przedsiębiorca za szczególne połączenie inwestycji skutkujących automatyzacją i lepszą organizacją produkcji z konkurencyjnymi warunkami pracy i zaangażowaniem w promocję nauki otrzymała firma APATOR SA.
Statuetkę i dyplom w imieniu firmy odebrała Małgorzata Kubińska Dyrektor ds. personalnych Grupy Apator.
Kategoria konkursowa - Mikro i Mały Przedsiębiorca
- Wyróżnienie za opracowanie nowych produktów w sektorze spożywczym w oparciu o wyniki prac badawczo-rozwojowych i szczególne zaangażowanie w poprawę warunków BHP w firmie otrzymała firma Polder Sp. z o.o.
- Kolejne wyróżnienie za wdrożenie innowacyjnej technologii służącej do produkcji gazów, która przyniosła dodatkowy rezultat w postaci nowych miejsc pracy otrzymała firma KARO Roman Bajdalski.
Dyplom w imieniu firmy odebrała Anna Gradowska Koordynator ds. Sprzedaży.
- Tytuł główny „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2018” w kategorii Mikro i Mały Przedsiębiorca za dynamiczny rozwój oparty o nowe produkty przy zachowaniu korzystnych warunków pracy otrzymała firma Bipromasz Sp. z o.o. Sp.k.
Statuetkę i dyplom odebrał w imieniu firmy Łukasz Kamieniecki Szef Produkcji.
Kategoria konkursowa Innowacyjna Firma
- Tytuł główny „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2018” w kategorii Innowacyjna Firma za szczególne osiągnięcia na światowym rynku dostawców kabli i przewodów wynikające z proinnowacyjnych projektów wdrażających zaawansowane technologie i produkty otrzymała TELE-FONIKA Kable SA.
Statuetkę i dyplom odebrał w imieniu firmy Tomasz Draganek Dyrektor Zakładu Bydgoszcz.

fot. Agencja Fotograficzna SNAPshot

fot. Agencja Fotograficzna SNAPshot

Wyróżnienie specjalne „Firma z Otwartym Sercem” za zaangażowanie w realizację osobistych potrzeb pracowników oraz wpływ na pozytywne zmiany społeczne w otoczeniu firmy, który w sposób szczególny zaznaczają rezultaty stypendialne rozwijanej Fundacji Pomoc i Nadzieja otrzymała firma Drozapol-Profil SA.
Statuetkę i dyplom odebrali: Wojciech Rybka Prezes Zarządu oraz Grażyna Rybka Prokurent Drozapol-Profil SA.
Wyróżnienie specjalne „Firma z Otwartym Sercem” za realizację wielokierunkowych działań charytatywnych wskazujących na społeczną odpowiedzialność firmy, dzięki którym wsparcie w szczególnie trudnych momentach życiowych otrzymują pracownicy firmy i mieszkańcy regionu kujawsko-pomorskiego otrzymało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mat-Bud Sp. z o.o. Sp.k.
Statuetkę i dyplom odebrał Jacek Rutkowski Prezes Zarządu Komplementariusza Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Mat-Bud Sp. z o.o. Sp.k.
Wyróżnienie specjalne „Promotor Nowych Trendów w Regionie” w uznaniu za rozwój regionalnego potencjału kadrowego, który towarzyszy pracom rozwojowym nad innowacją w skali świata w obszarze cyber bezpieczeństwa i big data kapituła postanowiła przyznać wyróżnienie specjalne firmie Atos Global Delivery Center Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Statuetkę i dyplom odebrał Robert Wichłacz Global Tooling Services Director.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

RELACJA FILMOWA Z GALI

GALERIA ZDJĘĆ Z GALI TUTAJ!

 

Gala PPIK

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia