Nowi Członkowie "Pracodawców Pomorza i Kujaw"

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 30 października br. Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw przyjął dwóch przedsiębiorców w skład Członków Zwyczajnych oraz jednego przedsiębiorcę w skład Członków Wspierających.

Informacje na temat działalności firm prowadzonych przez nowych Członków Związku:

 

 

   

- Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GRAN Antoni Kujawa – Antoni Kujawa, Właściciel

P.W. GRAN Antoni Kujawa działa na rynku kujawsko-pomorskim od 1990 roku i już zyskało pozycję lidera w swojej branży. Firma od lat dba o poziom oferowanych usług, stale podwyższając ich jakość i poszerzając ich zakres. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, kilkuset zorganizowanym imprezom oraz kontaktom z największymi i najbardziej wymagającymi klientami, przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w świadczeniu usług cateringowych, organizacji imprez, zjazdów i konferencji. Firma zapewnia zarówno catering, program artystyczny, jak również całe wyposażenie potrzebne do zorganizowania każdej imprezy.

Firma GRAN to doświadczony zespół ludzi, który chętnie dzieli się z klientami swoją wiedzą, pomysłowością i doświadczeniem, dbając o to, by bankiet, piknik, czy uroczystość weselna była dopięta w najdrobniejszym szczególe.

Strona internetowa P.W. GRAN Antoni Kujawa: www.gran.com.pl

 

- Cywilno Wojskowy Związek Sportowy „ZAWISZA” – Waldemar Keister, Prezes

Cywilno Wojskowy Związek Sportowy „ZAWISZA” jest organizacją społeczną działającą na rzecz zrzeszonych członków oraz społeczności lokalnych. Do celów Związku należy m.in. organizowanie zawodów, imprez sportowych, szkoleń i szeroko rozumianej rekreacji, propagowanie walorów sportu i rekreacji, szkolenie i doskonalenie kadr trenersko-instruktorskich oraz wspieranie działalności uczniowskich klubów sportowych.

Związek prowadzi również działalność gospodarczą, której przedmiotami są m.in.: obiekty sportowe, kluby sportowe, organizacja i promocja imprez sportowych, usługi w zakresie rezerwacji środków transportu, hoteli, restauracji, jak również organizacji pozaszkolnych form edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych, obejmujących kursy, zajęcia sportowe i rekreacyjne.

Strona internetowa Związku Sportowego „ZAWISZA”: www.zawisza.bydgoszcz.pl

 

- Stowarzyszenie Polskich Energetyków Oddział w Bydgoszczy – Jadwiga Pliszka, Prezes

Stowarzyszenie Polskich Energetyków istnieje od 1996 r. Obecnie ma charakter ogólnokrajowy, posiada 17 oddziałów w kraju i zrzesza ponad 2000 członków, specjalistów wszystkich branż energetycznych: elektroenergetyków, ciepłowników i gazowników.

Zgodnie z zapisem statutowym Stowarzyszenie Polskich Energetyków jest dobrowolnym, samorządnym, trwałym zrzeszeniem naukowo-technicznym, mającym na celu rozwijanie i propagowanie inicjatyw, postaw i działań sprzyjających rozwojowi energetyki polskiej, racjonalnemu użytkowaniu paliw: stałych, płynnych, gazowych i energii: elektrycznej i cieplnej oraz wspieranie organizacyjne i rzeczowe, osób fizycznych i prawnych, które podejmują takie działania.

Jedną z form działalności Stowarzyszenia Polskich Energetyków jest wymiana poglądów i dzielenie się w gronie energetyków swoimi osiągnięciami i zamierzeniami.Stowarzyszenie zajmuje się również przeprowadzaniem egzaminów kwalifikacyjnych, doradztwem, rzeczoznawstwem, eksploatacją w zakresie energetyki, opracowaniem dokumentacji technicznej w zakresie energetycznym  oraz organizacją szkoleń.

Strona internetowa Stowarzyszenia Polskich Energetyków: www.spe.org.pl

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia