Nowi członkowie Pracodawców Pomorza i Kujaw

Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw w dniu 20.09.2018 przyjął kolejnych przedsiębiorców w skład Członków Zwyczajnych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat działalności Firm prowadzonych przez nowych Członków Związku:

IBISART Sp. z o.o. reprezentowana przez Wspólnika Jana Maciubę;

IBISART Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy to przedsiębiorstwo funkcjonujące w sektorze spożywczym od 2013r. Spółka została założona z inicjatywy grupy osób związanych z branżą piekarniczą od ponad dwudziestu lat. Głównym celem firmy jest chęć kontynuowania działalności usługowej i produkcyjnej szczególnie dla piekarnictwa. Firma zajmuje się produkcją maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności. Ibisart Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo łączące wieloletnią tradycję w produkcji maszyn piekarniczych z nowoczesnym spojrzeniem na funkcjonowanie i technologię. To przedsiębiorstwo korzystające z doświadczenia, wiedzy i kreatywności najlepszych fachowców zapewniające bezawaryjne i długotrwałe użytkowanie.

www.ibisart.pl

 

Agencja Reklamowa START Sp.  z o.o. Sp. k. reprezentowana przez Wspólnika Remigiusza Wytkowskiego;

Agencja Reklamowa START Sp. z o.o. Sp. k. to firma o zasięgu ogólnopolskim świadcząca m.in.:

- kompleksowe usługi reklamowe (m.in. kampanie reklamowe, reklama wewnętrzna, reklama zewnętrzna typu outdoor, reklama przestrzenna oraz reklama na pojazdach);

- usługi wynajmu powierzchni reklamowych;

- produkująca i budująca nośniki reklamowe (zapewniając ich montaż, serwis, demontaż i utylizację).

Spółka z sukcesem podąża za zmieniającym się rynkiem w Polsce, zdobywając jego nowe segmenty. Wytycza nowe kierunki rozwoju i skutecznie je wdraża realizując usługi na terenie całego kraju.

www.startart.pl

 

Yellow Frog Sp. z o.o. reprezentowana przez Prezesa Zarządu Przemysława Wrońskiego;

Firma prowadzi działalność outcoursingową polegającą na obsłudze podmiotów gospodarczych. W ramach prowadzonej działalności wypełnia obowiązki pracodawcy z zakresu księgowości, BHP, P. POŻ i Ochrony Środowiska. Będąc dla swoich klientów zaufanym partnerem w biznesie, firma daje poczucie bezpieczeństwa w relacjach z fiskusem. Najnowocześniejsze systemy informatyczne pozwalają klientom spółki zapoznawać się z wynikami ich księgowości poprzez sieć Internet - księgowość on–line. Dla preferujących komunikację elektroniczną uruchomiona została usługa oparta na internecie. Yellow Frog pomaga firmom, które dopiero startują z samodzielną działalnością, a także tym, którzy mają silnie ugruntowaną pozycję na rynku i szukają wykwalifikowanych specjalistów z zakresu płace i kadry, księgowość oraz E-księgowość.

www.yellowfrog.com.pl

 

Dziękujemy, że jesteście z nami.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia