Nowi Członkowie Pracodawców Pomorza i Kujaw

Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw w dniu 27.02.2019 przyjął kolejnych przedsiębiorców w skład Członków Zwyczajnych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat działalności Firm prowadzonych przez nowych Członków Związku:

 

Centrum Edukacyjno Consultingowe CONCRET Anna Urbańska reprezentowane przez Właścicielkę Annę Urbańską;

Firma istnieje od 1998 r. i jest jedną z wiodących na rynku firm, która oferuje programy, treningi i konsultacje z zakresu: profesjonalnej i skutecznej komunikacji, technologii osiągania sukcesów w biznesie, sztuki sprzedaży i negocjacji. Uczestnicy szkoleń nabywają umiejętności prowadzenia zespołów, wystąpień publicznych, gospodarowania zasobami ludzkimi, rozwiązywania konfliktów, sztukę charyzmatycznego przywództwa, wyznaczania celów w życiu, strategii podejmowania decyzji oraz strategii motywacji.

Centrum zainteresowań stanowią badania nad funkcjonowaniem mózgu i szeroko pojęta neuronauka. Flagowym projektem jest metoda STRUCTOGRAM, którą firma wprowadziła do Polski w 2011r. Jest to narzędzie badające naturę człowieka, a nie jego zachowanie czy przyzwyczajenia. Na tej podstawie został oparty system szkoleniowy, który zwiększa sprzedaż, zwiększa efektywność w procesie zarządzania, polepszenia relacji wśród pracowników i postrzegania przedsiębiorstw w biznesie.

www.3kolorymozgu.pl

 

Doradztwo Strategiczne Anna Stachniuk reprezentowane przez Właścicielkę Annę Stachniuk;

Firma Doradztwo Strategiczne Anna Stachniuk zajmuje się działalnością szkoleniową i doradczą dla firm. W swojej pracy zawodowej od lat zajmuje się strategią marki, że szczególnym naciskiem na Employer Branding. Od 10 lat firma wspiera przedsiębiorstwa w zakresie HR - zarówno miękkiego, jak i twardego. W ramach prowadzonej działalności współpracuje jako konsultanci i wdrożeniowcy strategii biznesowych w firmach produkcyjnych, działających głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Właściciel firmy od kilku lat współpracuje z Wyższą Szkołą Bankową jako opiekun kierunku Zarządzanie Produkcją na studiach podyplomowych. Biznes z ludzką Twarzą to motto przewodnie firmy, które towarzyszy w codziennej pracy polegającej na kontaktach, rozmowach i doradztwie.

www.annastachniuk.com

 

Job2Find East Sp. z o.o. reprezentowana przez Prezesa Zarządu Michała Jarskiego;

Job2Find East Sp. z o.o. jest agencją pracy tymczasowej (zarejestrowaną w KRAZ pod numerem 21295), której celem jest nawiązanie długofalowej współpracy z wiarygodnymi kontrahentami poszukującymi wykwalifikowanej, profesjonalnej i doświadczonej kadry pracowniczej.

W wyniku wieloletnich, pozytywnych doświadczeń w zakresie pozyskiwania pracowników z krajów byłego Związku Radzieckiego (przede wszystkim Ukrainy i Białorusi, a także Gruzji, Mołdawii, Azerbejdżanu i innych), mając również na uwadze pozytywne opinie pracodawców nt. pracowników z Wietnamu i innych krajów dalekiego wschodu, firma postanowiła powołać do życia agencję pracy tymczasowej specjalizującej się w tym obszarze geograficznym.

Job2Find East Sp. z o.o. funkcjonuje w oparciu o szeroko pojęte zasady dobrego pożycia społecznego, z poszanowaniem praw pracowniczych. Łączy interesy pracodawców, poszukujących rzetelnej i wykwalifikowanej kadry z dobrem pracowników z zagranicy.

Spółka współpracuje z wiarygodnymi partnerami z Wietnamu, mającymi wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu pracowników za granicę.

www.job2findeast.com

 

Dziękujemy za zaufanie.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia