Przybywa firm w Związku

Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw Związku Pracodawców przyjął sześcioro nowych przedsiębiorców w skład Członków Zwyczajnych. Cieszymy się z powierzonego zaufania i z możliwości współpracy. Mamy nadzieję, że przynależność do Związku, szeroki zakres oferowanej pomocy – obejmujący lobbing, świadczenie usług doradczo-szkoleniowych, jak również działalność promocyjną – umożliwią optymalny rozwój ww. przedsiębiorstw oraz utrwalą ich dobrą opinię wśród pracodawców. Zachęcamy kolejne firmy do przyłączenia się do Pracodawców Pomorza i Kujaw.
Oto zbiór informacji na temat działalności firm prowadzonych przez nowych Członków Związku:  

- Syneo.pl Karol Chęciński - Karol Chęciński, Właściciel
Syneo.pl Karol Chęciński jest firmą działającą na skalę regionalną i krajową. Projektują, tworzą i obsługują rozwiązania dostosowane do specyfiki konkretnej branży co potwierdzają klienci z Polski i z zagranicy. Model biznesowy firmy zakłada nawiązywanie długotrwałej współpracy z partnerami, która gwarantuje obu stronom sukcesy i korzyści.

Firma zapewnia swoim klientom dostęp do najwyższej klasy rozwiązań i doradztwa takich jak: strona internetowa, sklep internetowy, dedykowane oprogramowanie, aplikacje mobilne, łączenie zbiorów danych, system CRM, planowanie i obsługa kampanii reklamowych online, badanie satysfakcji klienta online, call Center i Contact Center.
Mocną stroną Firmy Syneo.pl jest przyjazna atmosfera pracy oraz dobór odpowiednich pracowników (zespól programistów, informatyków i analityków) absolwentów z najlepszych polskich uczelni.
Strona internetowa Firmy Syneo.pl Karol Chęciński: http://syneo.pl

- „Krzysztof Tomasik”- Krzysztof Tomasik, Właściciel

Firma „Krzysztof Tomasik” zajmuje się doradztwem i inwestycjami rolniczymi. Prowadzi gospodarstwo rolne oraz sprzedaż hurtową zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz, transport drogowy towarów, wynajem, dzierżawę maszyn i urządzeń rolniczych i budowlanych. Dodatkowo prowadzi: działalność gospodarczą polegającą na doradztwie, działalność usługową wspomagającą produkcje roślinną, działalność usługową wspomagającą chów i hodowlę zwierząt gospodarskich, działalność rachunkowo-księgową, doradztwo podatkowe.

Strona internetowa Firmy Krzysztof Tomasik: www.aegro.eu

 

 

- Centrum Rozwoju Kapitału Sp. z o.o – Tomasz Schmidt, Prezes Zarządu

Centrum Rozwoju Kapitału Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zajmuję się prowadzeniem i obsługą platformy aukcyjnej. Elektroniczna Giełda Kapitału jest portalem aukcyjnym umożliwiającym osobom i podmiotom szukającym wiarygodnych form inwestowania kapitału, nawiązywanie kontaktu z najnowocześniejszymi na rynku transakcji obsługi bankowych lokat kapitałowych. www.GieldaKapitalu.pl jest narzędziem wspomagającym działalność finansową banków w zakresie pozyskiwania klientów na lokaty terminowe i jednocześnie narzędziem umożliwiającym wzrost zasobów finansowych inwestorom poprzez możliwość zawierania optymalnie najbardziej korzystnych lokat.

Produkt ten, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań, objętych ochroną patentową, umożliwia Bankom bezpłatny dostęp do rynku wysokich depozytów.

Elektroniczna Giełda Kapitału objęta jest ochroną prawną z tytułu patentu na wynalazek w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej.

Strona internetowa Centrum Rozwoju Kapitału Sp. z o.o: www.centrumkapitalu.pl, www.GieldaKapitalu.pl

 

-Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Jankowski - Jarosław Jankowski, Właściciel

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Jankowski prowadzi działalność gastronomiczną położoną przy ul Mennica 1 pod nazwą „Karczma Młyńska”, jak również działalność komercyjną polegającą na wynajmie nieruchomości na terenie Bydgoszczy. Restauracja Karczma Młyńska została wybudowana na murach starego bydgoskiego spichrzu zbożowego, który powstał w 1873 roku na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy. Budując lokal, firma starała się powrócić do dobrych polskich tradycji, tworząc gościom miejsce, w którym będą mogli spędzić czas w miłej atmosferze, rozkoszując się staropolską kuchnią. O dobry nastrój dba profesjonalna obsługa oraz oryginalna i niepowtarzalna dekoracja restauracji, sprowadzona z Niemiec, Austrii oraz Włoch.

Strona internetowa Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Jarosław Jankowski: www.karczmamlynska.com.pl

 

- „Inel” Lech Detmer - Lech Detmer, Właściciel

Firma „Inel” Lech Detmer powstała w roku 1998 w Bydgoszczy. Od początku działalności firma koncentruje się na tematyce związanej z energetyką i technologiami informatycznymi. Celem i ambicją firmy jest zapewnienie jej klientom możliwości intuicyjnego i szybkiego dostępu do wszelkiego rodzaju informacji związanych z monitorowaniem zużycia energii elektrycznej.

W zakres działalności firmy wchodzi:

- projektowanie, wykonywanie i modernizacja układów pomiarowo-rozliczeniowych energii elektrycznej w oparciu o warunki techniczne wydawane przez Zakłady Energetyczne,

- realizacja kontrolnych pomiarów zużycia energii elektrycznej,

- doradztwo w zakresie rozliczeń z dostawcą energii elektrycznej, m.in. dobór optymalnej grupy taryfowej, ustalenie optymalnej mocy umownej, pomoc w ograniczaniu kosztów zużycia energii elektrycznej,

- optymalizacja Efektywności Energetycznej Przedsiębiorstw.

Dodatkowo firma zajmuje się wykonawstwem układów pomiarowych energii elektrycznej przeznaczonych do rozliczeń wewnętrznych, przygotowywaniem analiz zużycia energii elektrycznej m.in.optymalizacją grupy taryfowej, doborem mocy umownej, doradztwem w zakresie zużycia energii w strefach czasowych, kontrolą rozliczeń. 

Strona internetowa Firmy „Inel” Lech Detmer:  www.inel.bydgoszcz.pl

 

- Sunny Travels Biuro Podróży - Małgorzata Winiarska, Właściciel

Firma Sunny Travels Biuro Podróży zajmuję się sprzedażą wczasów i wycieczek krajowych i zagranicznych. Rezerwuje hotele, bilety lotnicze i autobusowe, umożliwia klientom wczasy z dojazdem własnym oraz wyprawy egzotyczne.

Sunny Travels prowadzi również sprzedaż ubezpieczeń turystycznych, obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży oraz pośredniczy w sprzedaży biletów na imprezy masowe.

Zespół Sunny Travels to osoby z kilkuletnim doświadczeniem i praktyką w branży turystycznej. Częste szkolenia i wizytowanie hoteli z ofert różnych touroperatorów, a także podróże po całym świecie umożliwiają im doradzać  i wybierać dla swoich Klientów najlepsze wakacje.

Firmę charakteryzuje zaangażowanie oraz indywidualne podejście do Klienta.

Strona internetowa Sunny Travels Biuro Podróży: www.waszewakacje.pl

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia