Rozmowy o biznesie

Pracodawcy Pomorza i Kujaw kontynuują cykl spotkań networkingowych dla przedsiębiorców. ROZMOWY O BIZNESIE służyć mają wymianie opinii i dobrych praktyk dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej i otoczenia przedsiębiorstw. Pierwsze spotkanie z prezesem Pojazdów Szynowych PESA Bydgoszcz S.A. Tomaszem Zaboklickim cieszyło się ogromnym zainteresowaniem przedsiębiorcom i przyniosło wiele ciekawych kontaktów i informacji.

Zapraszamy na drugie spotkanie, które dotyczyć będzie współpracy firm w ramach członkostwa w Pracodawcach Pomorza i Kujaw. Gośćmi specjalnymi będą: Jacek Kurkus Prezes Zarządu BAS Sp. z o.o. (na zdjęciu poniżej z lewej) i Władysław Grott Dyrektor Operacyjny ICC Alcatel-Lucent Polska Sp. z o.o. (w środku obok wojewody kuj.-pom. Ewy Mes i Prezesa Zarządu Pracodawców Pomorza i Kujaw Mirosława Ślachciaka). To laureaci Tytułu „Liderzy współpracy 2013” przyznanego przez Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw a wręczonego podczas Gali Konkursu "Pracodawca Pomorza i Kujaw 2013”.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 w dniu 13.05.2014r. Szczegółowe informacje można znaleźć w załączeniu. Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 09.05.2014r. na adres biuro@pracodawcy.info.pl

Aktualizacja (08.05.2014) - Informujemy, że w spotkaniu weźmie także udział Prezes Zarządu Alcatel-Lucent Polska Andrzej Dulka.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia