"Złota Setka Pomorza i Kujaw 2019" pod patronatem Pracodawców Pomorza i Kujaw

Pracodawcy Pomorza i Kujaw objęli patronatem 24 edycję „Złotej Setki Pomorza i Kujaw” – największego rankingu organizowanego przez Gazetę Pomorską. Co roku, wiosną, Gazeta Pomorska nagradza firmy za ich sukcesy. Trwająca epidemia koronawirusa nie pomaga przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesu. Jednak na przekór obecnej sytuacji, Gazeta Pomorska pragnie wyróżnić firmy, które w ubiegłym roku działały z sukcesami, ale także włączały się w różne akcje i pomagały na innych polach.

 

Chętni, by poddać się ocenie członków kapituły ekspertów, muszą wypełnić tylko jedną z dwóch ankiet zgłoszeniowych (pierwsza dla przedsiębiorstw, druga dla miast oraz gmin). Firmy prosimy o pochwalenie się akcjami realizowanymi w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Natomiast miasta i gminy o opisanie ułatwień dla przedsiębiorców, jakie wprowadzono u nich w ostatnich trzech latach.

Zapraszamy do udziału w „Złotej Setce Pomorza i Kujaw 2019”!
Zbieraliście nakrętki dla chorego dziecka? Sadziliście las? Zbieraliście makulaturę? Szkoliliście za darmo bezrobotnych?

Zachęcamy firmy do zgłaszania i chwalenia się, jakie dodatkowe akcje (w ramach koncepcji CSR), zrealizowały w ostatnich trzech latach. Chodzi o docenienie realnej pomocy społecznej, odpowiedzialności finansowej i prawnej oraz ciekawych akcji np. ekologicznych. Tak powstała nowa kategoria w rankingu - „Lider społecznej odpowiedzialności biznesu”. Warto już dziś wypełnić ankietę zgłoszeniową, w której opisane zostaną najciekawsze akcje.

Laureatów wyłoni kapituła ekspertów, składająca się m.in. z przedstawicieli uczelni, organizacji pracodawców, ale także urzędów.
Dodatkowo, po raz pierwszy w historii „Złotej Setki” część kategorii powstanie we współpracy z Izbą Administracji Skarbowej w Bydgoszczy i Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Zostanie przyznany także tytuł „Ikony kujawsko-pomorskiego biznesu”, a po raz drugi z rzędu dziennikarze „Gazety Pomorskiej” uhonorują – firmy, instytucje - swoimi wyróżnieniami.

Udział w „Złotej Setce” jest bezpłatny.
Trzeba tylko wypełnić ankietę zgłoszeniową (do 30.04.2020):

Ankieta dla firm:
https://www.webankieta.pl/ankieta/512085/wypelnij-ankiete-dla-firm.html

Ankieta dla miast i gmin:
https://www.webankieta.pl/ankieta/512127/wypelnij-ankiete-dla-samorzadow...

Regulamin i więcej informacji na stronie rankingu:
https://pomorska.pl/zlota-setka/

W razie pytań, prosimy o kontakt z Katarzyną Paczewską:
katarzyna.paczewska@pomorska.pl

PPIK

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia