Zaproszenie na Spotkanie Pracodawców w Inowrocławiu

Prezes Zarządu Pracodawców Pomorza i Kujaw Mirosław Ślachciak serdecznie zaprasza Członków Związku na spotkanie integracyjne. Tradycją naszej organizacji jest doroczne wyjazdowe spotkanie, na którym poznajemy nowe twarze, integrujemy się i zdobywamy wiedzę ważną dla rozwoju firm. Zapraszamy Członków Związku na kolejne Spotkanie Pracodawców, które zaplanowano w dniach 3-4 października 2014 roku w przepięknych obiektach firmy członkowskiej „Solanki” Uzdrowisko Inowrocław ( m.in. w „Solanki” Medical Spa ). W ciekawej scenerii proponujemy wspólną zabawę poprzedzoną krótkim szkoleniem dla kadry zarządzającej na temat „Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zarządów firm (Iwona Frydryszek - PWS Konstanta)”.
Dzięki wsparciu naszego Związku i Sponsorów, którymi są PWS Konstanta, Passio sp. z o.o. oraz Ekoklimax-Projekt Sp. j. Z. Chilewski, J. Czerwiński, uczestnicy spotkania nie finansują całości kosztów pobytu, które wynoszą 350 zł za osobę. Mając na uwadze komponent szkoleniowy wydarzenia, zapraszamy do potwierdzania udziału i deklaracji poniesienia wydatku 200 zł netto za udział jednej osoby w szkoleniu (powiększonego obowiązkowo o 23% podatek VAT).
Zainteresowanych uprzejmie prosimy o przesłanie potwierdzenia na formularzu do dnia 29.09.2014 r. Szczegółowe informacje w załączeniu.
Dodatkowo dla osób chętnych istnieje możliwość skorzystania z zabiegów z oferty „Solanek” Uzdrowisko Inowrocław  z  rabatem w wysokości 10%. Można umawiać się indywidualnie podając hasło „Pracodawcy Pomorza i Kujaw”. Opis zabiegów znajdą Państwo na stronie http://www.solanki.pl/medical-spa/.

 Zaproszenie+program

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia